BMB TASARIM

Bir Numaralı Hediyelik Dükkanı

2000 yılından beri yerel olarak işlettiğimiz mağazamızda müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Bmb Tasarım olarak çalışma tarzımız diğerlerinden farklıdır. Birbirinden güzel ürünlerimize göz atmak için gelin mağazamızı ziyaret edin.

Cleaning Time
 
 
Gift Bundles

BMB TASARIM HAKKINDA

Biz Kimiz

Bmb Tasarım, 2000 yılında tek bir hedefle kuruldu: İstinye bölgesindeki en iyi Hediyelik Dükkanı olmak. Mükemmellik tutkumuz o zamandan beri en büyük esin kaynağımız oldu ve gelecekte de bize yol göstermeye devam edecek. Sizlere üstün kalitede alışveriş deneyimi sunmaktan ve müşterilerimizle uzun dönemli ilişkiler kurmaktan gurur duyuyoruz. Mağazamıza gelin ve kendi gözlerinizle görün!

 

NE SATIYORUZ

Stoklarımızda Nelerin Olduğuna Göz Atın

ÜRÜN

Ürünlerimiz birinci sınıf kalitede olmalarının yanı sıra ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için pek çok seçeneğe de sahiptir. Daha fazla bilgi için çekinmeden bizi arayabilir veya ürünlerimizin tamamını görmek için mağazamıza uğrayabilirsiniz.

Happy Managers

ÜRÜN

Müşterilerimize sadece birinci sınıf kalitede ürünler sunduğumuz için satın aldığınız her ürün için yüzde yüz memnuniyet garantisi veriyoruz. Aradığınız ürün ne kadar özel veya benzersiz olursa olsun, Bmb Tasarım raflarında bulacağınızdan eminiz.

Wrapping Time

ÜRÜN

Bu ürünler en popüler ürünlerimizdendir ve şu anda stoklarımızda mevcuttur. Geniş envanterimizde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için bugün mağazamıza uğrayın. Bmb Tasarım sizi bekliyor.

Textile Folds
 

ÇALIŞMA SAATLERI

Bizi Ziyaret Edin

Pzt - Cum: 09.00 - 18:00
Cmt: 10.00 - 17.00
Pazar: Kapalı

 

BIZE ULAŞIN

Hacımütahir mh. 90454 sk. No 4/A 
Konya/Ereğli

(+90) 538 697 46 87